Club penguin-diverse discutii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Club penguin-diverse discutii

Aici se vorbeste ori ce despre jocul club penguin inclusiv si hack-uri
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Un membru pentru voi

In jos 
+7
Billybob
stefan981
Devilz
Tody
lizard
000000000000
Admin
11 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Devilz




Mesaje : 3
Data de înscriere : 11/10/2009

Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un membru pentru voi   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:31 pm

stie careva cva din care iau member free sau test serv online ? k nu am bani sa platesc ptr membership :-s
Sus In jos
stefan981




Mesaje : 1
Data de înscriere : 15/10/2009
Varsta : 27

Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un membru pentru voi   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 1:57 pm

Admin a scris:
Daca nu aveti membri va dau e unul Wink
User: Slar6 parola: newpassword
nu merge zice ca e banat pentru tot de a una Shocked affraid Evil or Very Mad
Sus In jos
Billybob
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: hey   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 28, 2009 11:01 pm

im a billybob
the acount banned forever
me is moderator
me have a 3 acount rare !Trade! and give all ! Wink

Trade :

Username:Casey12345
Password:billybobmyacount

Trade 2 Super !!! :

Username: Billybob

Password :Give me 3 toy codes ! =))

Trade 3 REAL !!! :

Username : Rockhopper

Password : rockhoppervisitclubpenguin




AND GIZMO ACOUNT NOT FREE !!!

GIZMO IS MY FRIEND

Username : Gizmo

Password : ??????????
Sus In jos
Devilz




Mesaje : 3
Data de înscriere : 11/10/2009

Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un membru pentru voi   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 8:19 am

marsh ma pula .. roman de kkt nici nusti scrie in engleza corect , billybob nu ar face dastea, el rsnail fac updateurile pe joc.
Sus In jos
Billybob

Billybob


Mesaje : 1
Data de înscriere : 04/11/2009

Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un membru pentru voi   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeMier Noi 04, 2009 1:01 pm

Devilz a scris:
marsh ma pula .. roman de kkt nici nusti scrie in engleza corect , billybob nu ar face dastea, el rsnail fac updateurile pe joc.

na ma fut pe tine de ktt ce ejti Exclamation
Sus In jos
DevilzBo
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un membru pentru voi   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeMier Noi 04, 2009 2:19 pm

marsh la lins de pizde fraiere , invata limba engleza. invata limba romana. invata sa minti. nu exista moderatorii de romania , nu exista administratori cp de romania , nu exista vedete cp de romania . nu exista nici un player ce are parola lu rockhopper ? candece ?? de unde minciuni.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 26
Data de înscriere : 30/07/2008

Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un membru pentru voi   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeVin Noi 06, 2009 4:41 pm

Billybob a scris:
Devilz a scris:
marsh ma pula .. roman de kkt nici nusti scrie in engleza corect , billybob nu ar face dastea, el rsnail fac updateurile pe joc.

na ma fut pe tine de ktt ce ejti Exclamation
mah fraiere mincinos cu poze gasite pe net vrei ban?ooo stai nu sti ce e ala..Smile)
sunt administrator pe forum si mai taci ca daca vrei sa te injur bine dar termina daca nu vrei si tu spyware in pc cum are unu pentru ca m-a enervat plin de keylogger-e prin pc care trimit totul la mine oo sati tu nu sti ce e aia hai mai lasa joaca si dute tu invata pentru scoala si in loc sa iti pierzi timpul la pc mai bine dte afara lol! ce idiot
Sus In jos
https://club-penguin-hacks-r.forumgratuit.ro
joe 23
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: admin te rog   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 12:20 pm

admin te rog ajutama vreau un id de la club penguin ca boypalblack ala e banned si slar6 e ce sa fac ca vreau sa mai ma joc pe club member ca oricum e craciunu "( Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sus In jos
alkanino




Mesaje : 1
Data de înscriere : 27/12/2009
Varsta : 33

Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un membru pentru voi   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 9:34 am

Deci...ala care spunea k e nush ce administrator la CP e cam prost!E adevarat ca nu exista nici un admin de CP in Romania dar am gasit o "crapatura" in sistemul de Buy membership de care o sa incerc sa profit!Cat despre ala care intreba cum se fac trainerele...invatza sa lucrezi in C++ shi Cheat engine
Sus In jos
KenT
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un membru pentru voi   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 6:19 am

you are banned forever..plz dak are cnv cont cu membru ii dau 5 conturi cu multe iteme fiecare diferite
peste 150 de zile va roog mult!! vorbim la id meu kentutzu10
Sus In jos
Cristi
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: plz a member   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 11:56 am

plz datimi si mie un membru care merge
Sus In jos
Cristi
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: plz a member   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 11:58 am

ala cu sral nu merge
Sus In jos
Cristi
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: plz a member   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 11:59 am

slar
Sus In jos
raul0606
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: vreu membru te rog   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 20, 2010 7:40 pm

imi dai si mie un membru te rog
Sus In jos
Ioana009
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Un cont member!   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 06, 2010 5:54 pm

va dau eu unu care merge si la mine uitat: yankees6612 parola: yankees
mie imi merge! a si puteti sa activati voi contu member ca azi o expirat Sad Sad Sad Sad
Intrebati-ma cum...pe id-ul ioana_eu_90 ca slar6 nu merge i banat si alea care o zis "bilybob" ca is nu exista nici unul!! No No
Sus In jos
Lsur7883
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: membru   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:29 pm

as vrea si eu un cont membru care sa dureze 3 luni.
stiti un cod care ar putea debloca chestiile alea de agent? ca haina acea gri de agent EPF?
Sus In jos
alyce
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: un rahat de penguin   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 6:13 pm

bai admin, membru asta al tau e banned, nu potzy sa intri pe el. ce dracu i-ai facut prostule? Question Question Suspect Suspect
Sus In jos
paulica7
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: paulica7   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 6:15 pm

ce naspa No e banat
Sus In jos
davidinc
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: va rog iertati ma am fost fortat   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 30, 2010 1:33 pm

My name is summer i am 15 years old i have blonde hair,many scars no nose or ears..i am dead.if you dont copy this just like from the ring, on 5 more sites.. or..i will appear one dark quiet night when your not expecting it by your bed with a knife and kill you. this is no joke something good will happen to you if you post this on 5 more pages
Sus In jos
:((
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: :((   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 03, 2010 7:40 am

Admin zi si mie dc zice banned forever? :l cand am vrut si eu sa intru banned
Sad(( Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
AlexM




Mesaje : 2
Data de înscriere : 08/08/2010

Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: hey andy   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 08, 2010 4:00 pm

Admin a scris:
Daca nu aveti membri va dau e unul Wink
User: Slar6 parola: newpassword
hey andy,ma numesc alex (max)si ash vrea sa incerc contu da ii cam aaah.... Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral BANAT dar de ce?/ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ????mai ai vreunu????
Sus In jos
X
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un membru pentru voi   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 05, 2010 10:53 am

Scrie banned forever.Adica banat pentru totdeuna nu se mai poate intra pa adresa niciodata. Basketball
Sus In jos
marian
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: cont de membru la club pinguin   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 07, 2010 4:33 pm


cine vrea sami dea si mie un cont de membru la club pinguin eu dau un cont de 4 stori cine vrea sami dea sami dee buzz pe adresa asta simaelena91 var rog frumos Wink
Sus In jos
new
Vizitator




Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un membru pentru voi   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 20, 2010 8:37 pm

care e parola plz lol!
Sus In jos
asd




Mesaje : 1
Data de înscriere : 12/10/2010

Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un membru pentru voi   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 12, 2010 2:59 pm

As dori un cont de membru.Promit a nu il bana
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un membru pentru voi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un membru pentru voi   Un membru pentru voi - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Un membru pentru voi
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Un membru pentru voi
» UN MEMBRU TE ROG
» vreau membru
» va rog in genunchi un membru!!!
» sunt membru

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Club penguin-diverse discutii :: Orice despre Club penguin :: Club penguin discutii si downlaod-
Mergi direct la: